BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

7 mintys kaip išgyventi išsiskyrimą

Paprastai išsiskyrimo scenarijus (kuris būna skaudus merginai) atrodo taip: netrumpa draugystė, daug laiko praleidote kartu, draugai - bendri, tėvai pažįstami o ir tarp jūsų liko ne itin daug paslapties. Tačiau vieną dieną visgi kažkas atsitinka: jis atšala, iš pradžių tiesiog ignoruoja jūsų poreikius ir pastabas, galbūt net meilės prisipažinimus, po kurio laiko įsidrąsina pareikšti, kad nustotumėte zirsti ir kad jis turi teisę pabūti vienas, be jūsų, su JŪSŲ bendrais draugais ir veikti jūsų pamėgtus dalykus. Po truputi puolate į neviltį o jis galiausiai išdrįsta pasakyti, kad greičiausiai viskas baigta. Štai tada ir prasideda didžiausios merginų klaidos kurias, beje, pati sėkmingai esu išbandžiusi. Taigi ką daryti, kad tas laikotarpis nuo vaikino “pranešimo” iki artimiausio laimingo momento būtų ne toks skaudus?

 1. Visų pirma, moterys ir panelės, nepamirškite, kad jei jus paliko, nuo to netampate mažiau graži, mažiau linksma, o jūsų gyvenimas vis dar turi prasmę. Lengviau mąstyti faktais: jei, tarkime, pažįstate iš viso kokį tūkstantį žmonių, ir dabar pradėsite mažiau bendrauti su vienu iš jų, kas nuo to pasikeis? Liks 999 potencialūs jaunikiai, kandidatai, neatsiskleidę talentai ar tiesiog geros draugės kurie yra pasiruošę visiškai užimti jūsų dienotvarkę, jei tik leisitės.
 2. Antras neišvengiamas dalykas po jausmo, kad tapote bevertė, yra jausmas, kad jus nuskriaudė tas Įvairiais gyvūnais ir rusiškais ar lietuviškais keiksmažodžiais pavadintas padaras, ir praktiškai nesustabdoma ašarų jūra, kuri gali tęstis nuo dienos iki kelių savaičių. Organizmas senka, artimieji kraustosi iš proto, o jums nieko daugiau nesinori, kaip tik verkti. Ar tik nesijaučiate auka? Taip, tas žodis yra nekoks pavadinimas ką tik paliktai merginai, tačiau juk žmonės verkia tada, kai jiems kažko gaila, o išsiskyrimo atveju, ypač kai jus paliko, labiausiai būna gaila SAVĘS. O jei pagailėtumėte JO? Jei jam “padovanotumėte” tą baisų aukos vaidmenį? Tai gal jam nepasisekė, kad dabar bent jau pusė jūsų pažįstamų moterų ir merginų kaskart pamačiusios pervers tokiais aštriais žvilgsniais, kad neturės kur pasidėti. Arba galiausiai užsigrauš jums susiradus kitą, geresnį vaikiną.
 3. Dažniausiai merginos po išsiskyrimo visgi sunkiai ir ne itin greitai atgauna pasitikėjimo savimi jausmą. Bando jo ieškoti klubuose, parduotuvėse, grožio salonuose, neseniai sutikto, arba dar blogiau - seno pažįstamo glėbyje. Tačiau kodėl gi nepaieškojus paguodos savyje? Tikiu, kad kiekviena kažką moka: virti, kepti, siūti, megzti, kurti, dėlioti, piešti, bendrauti, šokti, dainuoti, groti… Neįsivaizduojate, kokį nepakartojamą jausmą suteikia naujai atrastas arba vėl prisimintas talentas. Jo tikrai nepalyginsi su “nupirktu” džiaugsmu jau vien dėl to, kad Jūs sugebate žymiai daugiau, nei leisti pinigus. Tai yra lengviausia, ką mergina gali padaryti. O jūs nuo šiol nemėgstate lengvų iššūkių, nes turite daug daugiau laisvo laiko sau.
 4. Ketvirtoji tiesa, su kuria anksčiau ar vėliau teks susidurti, tai yra bendri (tikri ir netikri) draugai. Kuo anksčiau tai apgalvosite, tuo lengviau galėsite su tuo susitvarkyti. Susitaikykite su mintimi, kad bus tokių, kurie pasirodys kaip “užkietėję” jūsų buvusiojo palaikytojai, tačiau tikrai ne visi jie tokie. Jei itin nervinatės dėl jų pastabų ar minčių galite užbėgti įvykiams už akių ir pati pradėti kalbėti. Susitikus nevenkite buvusiųjų geriausių draugų, o maloniai pasiteiraukite, kaip jie gyvena. Turėtumėte maloniai nustebti, nes dažniausiai tokie žmonės jaučiasi itin kalt dėl to, kad pasirinko vieną pusę ir kuo jūs malonesnė būsite jiems, tuo jie daugiau papasakos net to, ko nenorėtų sakyti. Tarkime, kaip sekasi jūsų ex, o galbūt net užsimins, kad jam išties ne kas.
 5. Penktasis dalykas, kurį būtina suvokti ir be kurio negalėsite gyventi toliau yra tas, kad JŪS kito žmogaus nuomonės NEGALITE pakeisti. Negalite priversti jo būti su jumis kad ir kaip to norėtumėte, negalite liepti jam grįžti, gailėtis, jaustis kaltam ir pasakyti, kad tuoj viskas vėl bus gerai. Nes taip nebūna. Viskas, ką jūs GALITE padaryti, tai tuos dalykus LIEPTI sau. Liepti sau pasakyti, kad tuoj viskas bus gerai. Kad esate laiminga nepriklausomai nuo kito žmogaus. Kad joks Jonas, Petras ir Vacys neturi tiek galios kad įtakotų jūsų gyvenimą ir jūsų laimę, kurią kuriate tik jūs. Aplinkiniai žmonės gali viso labo kartais kažką ir ne daug padėti.
 6. Gal nuskambės senamadiškai, tačiau nerašykite jam pirma. Bent savaitę (savaitę būtent todėl, kad, kaip pati esu patikrinusi, tai yra laikas kuomet antroji pusė nuodugniai viską apmąsto ir suvokia situaciją) nerašykite ir neskambinkite jam. Neverta ne todėl, kad moteriai taip nedera, o todėl, kad tiesiog jis nepasakys jums nieko naujo ir nuoširdaus. Kuo mažiau žmogus jaučia prievartos ir spaudimo, tuo mieliau šnekasi ir tuo daugiau pasako teisybės. Išbandykite tai.
 7. Na, o paskutinioji mintis, kurią labai rekomenduoju visoms merginoms ir moterims, Planuokite. Suplanuokite bent savaitę į priekį, susigalvokite darbų, kurie reikalauja daug pastangų. Pasiskirkite užduočių, kurios atrodo neįgyvendinamos. Sukurkite nuoseklų praturtėjimo planą, sėkmės receptą, užrašykite didžiausios svajonės įgyvendinimo žingsnius. Darykite tai viena ir darykite tai užtikrintai. Tikiu, kad dauguma iš mūsų esame skaitę visas tas neįtikėtinas sėkmės istorijas, kuomet niekam nežinoma mergina iš provincijos užsispyrė ir pasiekė to, ko nei vienas lengvai gyvenantis žmogus net nesugalvotų siekti. Nes jie neturi atspirties taško. O Jums tai - puikiausia proga.

Linkiu paversti visas neigiamas emocijas darbu, visas ašaras - vardan sėkmės išgertu šampanu, o visus klausimus kodėl man ir už ką taip atsitiko, pakeisti į Džiaugiuosi, kad pagaliau man ir tikrai esu verta šios progos. Nes kiekviena problema yra galimybė. Ir kuo ji didesnė, juo daugiau pasisekimo šansų JUMS.

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (15) | “7 mintys kaip išgyventi išsiskyrimą”

 1.   deathblow rašo:

  super. aš ne mergina, bet galiu pasakyti, kad šituos patarimus gali ir vaikinai sau pritaikyti. man ypač aktualūs yra 5 ir 6 patarimai. aišku, kad ir kaip patarmai optimistiškai nuteikia, apie jų įgyvendinimą būtent tą išsiskyrimo akimirką yra sunku galvoti.

 2.   princess rašo:

  Patirimai geri. irasas nuostabus. Bet argi po issiskyrimo kas nors klausosi draugu ir artimuju patarimu? Siuo atveju nepades nei patarimai nei dar kas nors yra tik vienas vienintelis dalykas tai laikas.

 3.   coco rašo:

  Yra toks posakis: kaip galvosi, taip ir bus. Laikas, visiškai sutinku su Tavimi, yra geriausias gydytojas. O šios mintys skirtos būtent tam, kad tą sunkųjį, ilgą ir dažnai itin skausmingą laiką būtų žymiai lengviau išlaukti.

 4.   el rašo:

  poros patarimų tiesiog nesuprantu. Nežinau, kaip galima sau įteigti kažką.. Tas pats, kaip prisiversti nebemylėti, arba, aišku, mylėti ne tą, kuris širdy. tai neįmanoma. Naudingiausias man asmeniškai patarimas - paskutinis. Ačiū :)

 5.   Ida rašo:

  Gyenime yra tik dvi tragedijos: pirma yra negauti to, ko trokšti, antra-tai gauti….

 6.   sonata - ema rašo:

  Man labai patiko, istikruju privercia susimastyti…

 7.   Jekaterina rašo:

  siaip galima ir buvo trumpai ir drutai aprasyt.. o nr6 tikrai visiems reiktu pasinaudot bet deje tai ir man sunkiai sekas :)) o kitiems linkiu sekmes gydant meiles zaizdas ir nepergyvenkit bus kitu uz Ta nuostabesniu zmogu kuri rasite.

 8.   anicka rašo:

  nezinau kazin ar kam padejo….siuo metu taip sunku ….gyvent nesinori….nes tai atsitiko jau antra karta….

 9.   deimante rašo:

  man niekas nepadeda kas dien vis sunkiau ir sunkiau

 10.   deimante rašo:

  patiko jakaterinos zinute,ji sako tiesa

 11.   Marija rašo:

  Geri patarimai. Visus juos zinojau daugmaz, bet kai taip skauda, atrodo,kad padeti gali tik kieno nors petys ir E.Iglesias dainos. As turiu tik Iglesias, padeda issiverkt. O petys.. gal kada nors.

 12.   Juoda druska rašo:

  Labai labai geri patarimai. Viską žinojau, gal labiau jaučiau, bet kai perskaitai ir supranti, kad ne tau vienai taip atsitiko.. Įkvepia.

 13.   Brigita rašo:

  6 geras patarimas,bet gaila pas mane yra kita situacija,neiseis nebendrauti,nes yra vaikutis.o noreciau, kad bent savaite galeciau ji patikrinti neparasydama arba neatrasydama

 14.   Liuka rašo:

  Mane sudomino straipsnis, atrodo nuoširdus. Labiausiai patiko paskutiniai trys patarimai. Kai moteris laiminga ir mylima tokių straipsnių neieško, o kai sudūžta meilė ir širdį plėšo isiskyrimo skausmas, tada sėda prie kompiuterio ir ieško virtualių vaistų. Ačiū autorei.

 15.   asta rašo:

  Labai optimistiski patarimai,bet siuo metu lengviau tik pragare butu.

Rašyk komentarą